>
RTD Radio Programmering

                                 

Maandag

00:00 – 01:00  Rough Velvet - Gerhard Klaasen
01:00 – 03:00  Zindy - Peter Timmerman
03:00 – 05:00  Dekker Radio - Menno Dekker
05:00 – 07:00  Bont - Jan Berg
07:00 – 09:00  Roy is Los - Roy Scheerman
09:00 - 11:00  RTD Nonstop
11:00 - 12:00  Middle of the road
12:00 - 13:00  Muziekfabriek
13:00 - 15:00  Winkelwagen Show - Peter van Vlokhoven
15:00 - 18:00  De Nederlandse Top 40
18:00 - 20:00  Streektaal Radio - Ben Nijkamp
20:00 - 23:00  DJ Corner - Nico Hofkamp
23:00 - 24:00  Rough Velvet - Gerahard Klaasen

Dinsdag

00:00 – 01:00  Rough Velvet - Gerhard Klaasen
01:00 – 03:00  Zindy - Peter Timmerman
03:00 – 05:00  Dekker Radio - Menno Dekker
05:00 – 07:00  Bont - Jan Berg
07:00 – 09:00  Roy is Los - Roy Scheerman
11:00 - 12:00  Middle of the road
12:00 - 13:00  Muziekfabriek
13:00 - 14:00  RTD Nonstop
14:00 – 16:00  Bouwval - Erik Verbouw
16:00 – 19:00  Top 40 van toen - Loek Romijn
19:00 - 20:00  RTD Nonstop
20:00 – 22:00  Dolle Radioshow - Remco
22:00 – 00:00  Nashville Radio Show

Woensdag

00:00 – 01:00  Rough Velvet - Gerhard Klaasen
01:00 – 03:00  Zindy - Peter Timmerman
03:00 – 05:00  Dekker Radio - Menno Dekker
05:00 – 07:00  Bont - Jan Berg
07:00 – 09:00  Roy is Los - Roy Scheerman
11:00 - 12:00  Middle of the road
12:00 - 13:00  Muziekfabriek
13:00 - 14:00  RTD Nonstop
14:00 – 17:00  De Flitsende 50  -  Rob De Vaan
17:00 - 18:00  Tim voor 3  -  Tim Verstraten
18:00 - 19:00  Breek de week - Mathieu van der Geld
19:00 – 22:00  Johnny's Drive-Inn  - John Le Mahieu
22:00 - 00:00  Rob op woensdag  -  Rob Achterkamp

Donderdag

00:00 – 01:00  Rough Velvet - Gerhard Klaasen
01:00 – 03:00  Zindy - Peter Timmerman
03:00 – 05:00  Dekker Radio - Menno Deker
05:00 – 07:00  Bont - Jan Berg
07:00 – 09:00  Roy is Los - Roy Scheerman
11:00 - 12:00  Middle of the road
12:00 - 13:00  Muziekfabriek
13:00 - 14:00  RTD Nonstop
14:00 – 16:00  De Connectie
16:00 – 18:00  Gouwe oude Club - Nico van der Linden
18:00 - 19:00  RTD Nonstop
19:00 – 20:00  2 x Platen   1 x Praten  -  Stephan de Koning
20:00 – 22:00  Niet spotten met Caz  - Cas Falandt 
Top40, Nederlands, Meezingers, Feest
22:00 – 00:00  De DJ Corner - Nico Hofkamp 

Vrijdag

00:00 – 01:00  Rough Velvet - Gerhard Klaasen
01:00 – 03:00  Zindy - Peter Timmerman
03:00 – 05:00  Dekker Radio - Menno Dekker
05:00 – 07:00  Bont - Jan Berg
07:00 – 09:00  Roy is Los - Roy Scheerman
11:00 - 12:00  Middle of the road
12:00 - 13:00  Muziekfabriek
13:00 - 14:00  RTD Nonstop
14:00 – 15:00  Hitkampioen - Erik de Valk
15:00 – 16:00  Ha die Dave - Dave Donkervoort
16:00 – 18:00  Jaren 70 Show
18:00 – 20:00  De Nederlandse Mega Top 40 - Aad Verstraaten   
Nederlandstalige TOP40
20:00 – 22:00  Thank God Is Friday - Joop Schouten   
Dance Classics, Top40, Disco, R&B
22:00 – 00:00  Vinylized & More - Mike Lambooij  
Dance Classics, Top40, Disco, R&B

Zaterdag

00:00 - 02:00  DJ. Kicken - 90s Forever Mix
02:00  -03:00  Transsession
03:00 – 07:00  RTD Nonstop
07:00 – 09:00  Dekker Radio Easy - Menno Dekker
09:00 - 12:00  Jansen! Met Paul Jansen
12:00 – 14:00  Hits From The Heartland - Camille Janssen 
14:00 – 17:00  De Nederlandse Top 40 Retro - Peter Vos
17:00 – 19:00  Radiospektakel
19:00 – 20:00  Dit is Mirjam - Mirjam Heite
20:00 – 22:00  Goud en foutshow - Jos Netten
22:00 – 00:00  Gouwe Ouwe Club - Nico van der Linden

Zondag

00:00 – 02:00  Rough Velvet Weekend Edition     Gerhard en Don Show
02:00 – 08:00  RTD Nonstop
08:00 – 10:00  Wakker worden met Fedde
10:00 - 12:00  RTD Nonstop
12:00 – 14:00  Lunchen met Holland FM
14:00 – 16:00  De gouwe ouwe show - Johan de Graaf
16:00 – 18:00  19 Toen show
18:00 – 22:00  Classics - Patrick & Henri
22:00 - 00:00  Remember the good old days
https://pixabay.com/users/242387
https://pixabay.com/users/1701507